Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Плодот на Loom Мажите Tag-Слободен Боксер Шорцеви (Сплетам & Ткаени)

Плодот на Loom Мажите Tag-Слободен Боксер Шорцеви (Сплетам & Ткаени)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

90% Памук, 10% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 144 Пак, бродови во тетрапак со 24 шест пакети.Ова е една Избрани Боја Пакет.Овој Пакет Може да Содржи Сите Материи, Сите Отпечатоци или Комбинација.Мека, Ткаенина Покриена Ознака Слободни Корселе.Мека Поврзана Ткаенина со Копчето Лета.Фитили Влага Имајќи Сува Во Текот На Целиот Ден.Плодот на Loom мажите tartan боксери се совршен додаток за одење на работа, на училиште, или само релаксирачки на викенд - ова боксер опфаќа сето тоа!Памук мешавина материјал дава овие боксери мека чувствуваат и опуштено дизајн овозможува лесно слобода на движење со отворен летаат во предниот дел.Нашето удобно еластична кадифен поддржан корселе не врзуваат и се протега со вас за сите денот долго удобност.Таг-слободен мека корселе овозможува за сите денот на удобност додека не оставајќи траги на кожата.

Спецификација

Избор на клиент