Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Болка Бришење – Болка Знаците Balm w/ Ментол, Camphor – ја Зголемува Циркулацијата на Крвта & Топлина за размена на Инстант Болка - Тематски Анти-Воспалителни Маст за Врат

Болка Бришење – Болка Знаците Balm w/ Ментол, Camphor – ја Зголемува Циркулацијата на Крвта & Топлина за размена на Инстант

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Овој природен balm болка маст е уникатно помеша со природни состојки!.БЕЗБЕДНА ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ & NON-МРСНА : Оваа болка balm е безбедно да се користи за сите возрасти.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Оваа болка balm мускулите бришење е формулиран со високо квалитетни состојки како Кокосово Масло, camphor масло 11%, Ментол 10% и други етерични масла која ги поддржува вашите мобилност, активност, релаксација на вашите мускули и зглобови.Болка Ослободување Rub Are сте болни со грбот, мускулите, колено, нога и рака болка и чувство на непријатност по прават вежби дома, теретана, и јога?Потоа даде брзо се обиде да го нашиот брз олеснување мускулите бришење.Оваа болка гел ја зголемува циркулацијата на крвта и го загрева површина за да се помогне да помогне во обновување.Таа брзо се загрева област, се зголемува циркулацијата на крвта и е совршено решение за да се чувствуваат удобно и ослободување од болки.Исто така, овој мускул се фаќа апсорбира брзо без да остават било мрсна остатоци.

Спецификација

Избор на клиент