Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ZERMU Случај за iPhone 12 Pro/iPhone 12 6.1, Shockproof Трајни Тешко Пластични Оклоп Defender големо Влијание Солиден Браник Анти-Нула Случај со 360 Прстен Носителот на Потпирачот за iPhone 12/12

ZERMU Случај за iPhone 12 Pro/iPhone 12 6.1, Shockproof Трајни Тешко Пластични Оклоп Defender големо Влијание Солиден Браник

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Специјално Дизајнирани Случај за i Phone 12/i Phone 12 Про 6.1" 2020 Порака,не за било кој друг модел.Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека случајот Без вграден екран заштитник.Dual хибрид слој дизајн и заштита,анти-нула тешко PC outshell и шок апсорпција внатрешна меки силиконски браник,даде заштита на вашиот телефон.На здрав прстен носителот може да се користи како удар стојат направи што повеќе удобно гледајќи видео.Прстен носителот поддршка за магнетни автомобил планината поддржани£така да може полесно да се види на навигација.Шок Апсорбирање на Хибридни Двоен Слој Оклоп Дизајн : Солиден тешко пластични задниот поклопец и мека еластични TPU внатрешна ракав да се обезбеди тешки шок доказ заштита, не се лизга, анти нула и трајни карактеристики.Целосен пристап до сите порти, копчиња, и функции, без да се отстрани од кожата.обезбедат долготрајна заштита од потенцијалните гребнатини и инциденти.Добредојдовте на ZERMU Пакетот вклучува 1 Парче Кул Случај на i Phone 12/i Phone 12 Про 6.1" 2020 Модел Карактеристики : Елегантни, стилски, и премиум дизајн да им даде надвор на високо профилирани изгледаат и се чувствуваат.Лесни, трајни Опасност Материјална Совршен за Деца од сите Возрасти.Обезбедува максимална заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од акумулира.Достапни во различни светла и забава бои.Полно Тело, Заштита, аудио и полнење пристаништа останат достапни и сите рабови и сите crannies се покриени.Воскресна Cutouts Дизајн, обезбедува дополнителна заштита на екран и камера, исто така, може да се заштити вашиот бренд новиот i Pad од намалувањето, гребење.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.

Спецификација

Избор на клиент