Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
X AUTOHAUX Автомобил Задниот Браник Заштитник Гумени Капак Guard Трим Подлога Заштитна Лента 104 x 9cm

X AUTOHAUX Автомобил Задниот Браник Заштитник Гумени Капак Guard Трим Подлога Заштитна Лента 104 x 9cm

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ПРИСТОЕН КВАЛИТЕТ : Трајни & Noiseproof - Направени од квалитетни гума.Водоотпорен, isolator бучава, висока температура отпор, отпорност на абење, анти-стареењето.ПРИМЕНА : Ова задниот браник заштитник може да се заштити вашиот заден браник кога утовар и истовар на багаж, прехрамбените производи, алатки box, итн.Тоа го спречува непријатни гребнатини, против scuffs, nicks, гребнатини, и други оштетување на знаци, како и и дава анти-пропадна способност.ГОЛЕМИНА СПЕЦИФИКАЦИЈА : 104x9cm / 40.94"x3.54"(L*W).ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Пред инсталацијата, одберете го соодветното место, чистење на прашина, нафта, итн со чистење-помош.КВАЛИТЕТОТ QUARANTEE : Таписерии изработка, класична црна, со задните кутија, автомобилот изгледа поубаво.Опис : Заштита на надворешни автомобил вратата на работ од судирот на ѕидови или други автомобили.Водоотпорен, isolator бучава, висока температура отпор, отпорност на абење, анти-стареењето.Често се движат работите на автомобилот откако автомобилот, не се биде внимателен да гребење на автомобил,оставајќи лузна.За да се спречи оштетување на багажникот, која остави лузни.Исто така, може да се спречи падот на стоки.Спецификација : Материјал : Rubber Color : Black Size : 104x9cm / 40.94"x3.54"(L*W)Забелешка : Пред инсталацијата, одберете го соодветното место, чистење на прашина, нафта, итн со чистење-помош.Пакет содржи : 1 x Автомобил Задниот Браник Гарда.

Спецификација

104x9cm / 40.94x3.54(L*W) :

Избор на клиент