Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Beautost Одговара за 2019 2020 2021 Mazda 3 Axela Седан Нерѓосувачки Задните Надвор Браник Sill Плоча Guard Покрие Уреденост (Сребро)

Beautost Одговара за 2019 2020 2021 Mazda 3 Axela Седан Нерѓосувачки Задните Надвор Браник Sill Плоча Guard Покрие Уреденост

DEN 2159.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Само Одговара За 2019 2020 2021 Mazda 3 Axela Седан Модел,Не Се Вклопуваат Hatchback Модел.Направен Од Висок Квалитет На #304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребро.Функција : Спроведен Со Висок Квалитет Само селотејп,Лесна Инсталација, Без Алатка е Потребно.Пакетот Вклучува : 1 PCS.Само Одговара За 2019 2020 2021 Новата Mazda 3 Axela Седан Модел,Не Се Вклопуваат Hatchback Модел.Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,Доаѓаат Од ISO 9001 Фабрика.Материјал : Направен од Висок квалитет на 304# Нерѓосувачки Челик Површина : Мат,Боја : Сребро.Функција : Спроведен Со Висок Квалитет Само селотејп,Лесна Инсталација, Без Алатка е Потребно.Пакетот Вклучува : 1 PCS Нерѓосувачки Задните Надвор Браник Sill Плоча Guard Покрие Уреденост.Пред инсталацијата, имајте го на површината за чиста и сува, без песок/прашина.Под 15 целзиусови степени, можете да го користите фен за Коса да се загрее на производот и лепливи ленти до пред инсталација.Ве молиме чувајте го производот надвор од влага и прашина во рок од 24 часа по инсталацијата.Pefect Одговара,Дизајнирани со помош на фабрика ODM делови да се направи тоа најдобро се вклопуваат и да заврши.Направен од висок квалитет, #304 Нерѓосувачки Челик материјал кој е отпорен од ' рѓа и екстремни услови,Професионални Тројно Хром Позлатен,Мат Финиш.Ќе го направи вашиот автомобил да се издвоите,ја Подобрува возило на друго ниво.Брза и Лесна инсталација со Висок Квалитет Само селотејп.Пакетот Вклучува : 1 PCS Нерѓосувачки Задните Надвор Браник Sill Плоча Guard Покрие Уреденост.

Спецификација

Избор на клиент