Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Црн Автомобил Внатрешна Задна Врата задната врата на Багажникот Капак за Заштита на Автомобил Задниот Браник Guard Багажникот Работ Трим Покритие за Hyundai Место 2020-2021-

Црн Автомобил Внатрешна Задна Врата задната врата на Багажникот Капак за Заштита на Автомобил Задниот Браник Guard Багажникот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот).Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Боја : Црна.Лесна инсталација, без било какви алатки.автомобилската селотејп е во прилог.За Hyundai Место 2020-2021-2022. 100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот) Боја : Црна.Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик Пакетот вклучува : 1 Pcs Easy Инсталација : селотејп.Нема сечење или дупчење бара автомобилот изгледа Модата и убава.Сосема нов поинаков поглед на сигурно фати сите внимание .!!!Инсталирајте Чекор : 1.Pls употреба на алкохол или агент за чистење на позицијата на инсталацијата (да бидете сигурни дека тоа без маснотии.Восок или прашина итн.) 2.pls се обезбеди позиција на инсталација може да биде целосно одговара на случај пред да ја инсталирате, (Забелешка : ако има било какви прашања или misfit , ве молиме контактирајте со нас) 3.Rive силна двострано лепило на грбот , ако ги исполнуваат случај на релативно ниска температура, ве молиме греење тоа преку фен или полесни . 4.Според споредба држиме до неа и притиснете за 1-2 минути (Забелешка : не се мијат вашиот автомобил во 24hours , лепило треба да биде поправено по 12 часа ) 5.Инсталацијата се веќе завршени , DIY објект - Лесно да се инсталира пакетот ќе sent via (USPS, за по 7-15 работни дена ќе може да се добие тоа.Сите нарачки ќе се испраќаат во рок од 24 часа!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме!.

Спецификација

Избор на клиент