Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
12Pcs Ловечки Нож Broadheads 125 Жито 1.19 Сече Глави за Самострел Соединение Лак + 1pcs Црна Broadhead Случај Пластични Преносни Случај за Стрели

12Pcs Ловечки Нож Broadheads 125 Жито 1.19 Сече Глави за Самострел Соединение Лак + 1pcs Црна Broadhead Случај Пластични

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тежина : 125 Жито.Намалување Дијаметар : 3.04 cm за 1.19 инч.Должина : 7,6 cm за 3inch.Сечилото : 4. Единствена долги ножеви се стави до длабоко се намали.Дизајнот decapitates било животно со едноставен, чист шут на телото.Двете Beveled Работ на Ножот Хируршки остри ножеви работат во концерт за да креирате стабилизација и максимална devastation.И нагоре и надолу Совет Искуство коска дробење моќ, пенетрација и devastation.Долг Нож Технологија Повеќе сечење површина од било broadhead со 1.19" сечење дијаметар.

Спецификација

Broadheads:
Length:
7.6cm about 3inch
Cut Diameter:
3.04cm about 1.19inch
Color:
Silver and black
Blade:
4
Weight:
125 grain
Material:
Iron
The unique long blades are put to deep cut. The design decapitates any animal with a simple, clean shot to the body. :
Box:
Box Size:
18x12x5cm, weight
The broadhead case has 4 clips, which can lock the box. :
Has 2 piece foam pad in the box, avoid the broadhead become dull. :
The rope of the case make it portable and convenient. :
Package Includes:
12pcs Broadheads with one box

Избор на клиент