Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Стомна Borosilicate Стакло Стомна го Поставите на Топлина - Отпорни на Ладно Шише за Вода Филтер Цвет Teapot со Капак Справи со Литургија Office Home Стомна Вода

Стомна Borosilicate Стакло Стомна го Поставите на Топлина - Отпорни на Ладно Шише за Вода Филтер Цвет Teapot со Капак Справи

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

★ Соодветна големина за тоа што се практични прибор, но исто така и атрактивна декорација на маса кога ќе се направи убав изглед на пијалоци. ★ Spout дизајн, не е лесно да се капе.Станот дното дизајн, силни и издржливи. ★ Проширува рачка, анти - scalding рачка, круг и деликатна, удобно и работната енергија. ★ Капакот дизајн е лесно да се размонтираат, лесно да се чисти, и не е лесно да се мувла. ★ Ние сме посветени на обезбедување на квалитет на производи на нашите клиенти.Ако во било која точка не сте задоволни со нашата производ, контактирајте не директно, така што ќе може да го направи тоа право.Име : Литургија Set Capacity : 1. 6 L литургија и 350ml вода cup Material : glass1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 0 - 1 см, ве молиме understand2. Не постојат други производи, освен производите во производот photos3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно.Секоја променлива може да биде различен.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Наменет за внатрешна и надворешна употреба.Работи одлично внатре ресторани, банкет сали, отворено тргнува и пица салони.

Спецификација

Избор на клиент