Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Smart Купат Бели Врвот CD-R 600 Пакет 700mb 52x Празно Снимање Дискови, 600 Пршлен, 600pk

Smart Купат Бели Врвот CD-R 600 Пакет 700mb 52x Празно Снимање Дискови, 600 Пршлен, 600pk

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ААА степен на квалитет. 700mb/80min 52x CD-R Smartbuy Бела Врвот (Не-некој).Може да користи за напредок напишете на горниот површината на дискот.Може да етикета на диск.Одлично компатибилност со повеќето CD-R/CD-RW дискови.Може да се репродуцираат на повеќето CD/DVD-ROM-от и играчи.Оваа пишува-еднаш диск помага во зачувување на дигитални податоци пред тие добија случајно избришани.Топ квалитетни и издржливи пршлен, добро за долгорочно архивирање на податоци.Релативно ниска цена на megabyte.Количина : 600 Компјутери Вкупно.Пакување : Смалуваат Завиткани/Рефус.Smartbuy Карактеристики : Висока Брзина на Снимање Smartbuy Phthalocyanine боја обезбедува сигурен и стабилен висок-брзина на снимање.Висока компатибилност Smartbuy CD-R може да биде снимен на повеќето компјутерски CD писатели и може да се репродуцираат на повеќето CD/DVD-ROM-от и играчи.Голема Трајност напредни Phthalocyanine боја гаранции Smartbuy CD-R е голема трајност.Мерки на претпазливост : 1. Избегнувајте отпечатоци од прсти, прашина и други soiling на диск.Дискот може да се чистат со мека, lint-слободен крпа.Не користете било растворувачи или заштитна течност. 2. Не удри во работ на дискот. 3. Заштита на диск од прекумерна топлина, влага и директна сончева светлина. 4. Ве молиме користете мека чувствува-совет пенкала за означување на диск.

Спецификација

Избор на клиент