Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Abaodam Свитлива Slingshot Целна Кутија Лак Преносни Пракса Конкурентна Игра Рециклирање Снимање Стрелаштво Лов Катапулт Случај

Abaodam Свитлива Slingshot Целна Кутија Лак Преносни Пракса Конкурентна Игра Рециклирање Снимање Стрелаштво Лов Катапулт

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Целна Кутија Големина : 40 X40 X1cm/ 15. 7 X15. 7 X0. 4inch ( L*W*H ).На свитлива и преносни целна кутија е на располагање за да бидат обесени на или стави на било кое место.многу conveniece да се носат.Звук - доказ дизајн, силна отпорност, намалување на шумот при снимање, нема да ги вознемири другите, и вграден во прошируваат ткаенина ги прави целна кутија постабилна кога фотографирате.Совршен за практикување целна Собира потрошени муниција.На платно се користи за да се забави муниција ќе перница на сила на муниција.и поклопецот платно не е лесно да падне дури и кога се исполнат насилни штрајк.Карактеристики - Објект Боја : Маскирна.- Објектот Материјал : Текстил, Челик.- Објектот Големина : За 40 X40 X1cm/ 15. 7 X15. 7 X0. 4inch.Пакет Вклучувајќи 1 buc целна кутија.

Спецификација

Избор на клиент