Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
N-А JHTOPJH Диск Кошница Пренослив Диск Голф Кошница Метал Диск Голф Целна Фаќа Дискови Голф Цели Кошеви Пракса Сетови, Тркала и Торба за Носење

N-А JHTOPJH Диск Кошница Пренослив Диск Голф Кошница Метал Диск Голф Целна Фаќа Дискови Голф Цели Кошеви Пракса Сетови,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ние дизајн во строга согласност со PDGA правила и услови за да се обезбеди подобро пракса и со нетрпение очекуваме да вашата набавка.РАДОСТ НА ЖИВОТОТ : Ние сме изградени во согласност со стандардот PDGA висина и големина прописи да се направи вашата пракса поблиску до вистинска игра, кој исто така се гарантира дека вашиот пракса е значајно и плодна.Кога не се во употреба, можете да ја размонтираат фризби голф кошница, и тоа ќе биде рамен и компактен летечки диск кошница, што е повеќе погоден за чување.ВИСОК КВАЛИТЕТ ФРИЗБИ ГОЛФ КОШНИЦА СЕТ : Има 24 синџири поврзани нагоре и надолу, опремени со кошница за снимање и чување дискови; со црвено знаме на врвот за да се помогне во подобрување на точноста на вашиот фрлање; 4 земјина подлога за да се обезбеди стабилност на dic голф кошница ; 1 подвижен тркала, можете лесно може да се движи сместување точка произволно; таму е исто така една кеса што може да се одржи на целата полица, која може да се направи вашето патување повеќе погодно.ИЗДРЖЛИВИ & ЗДРАВ : Нашата фризби диск кошница се состои од прав-обложени метална рамка и поцинкуван синџир.

Спецификација

Избор на клиент