Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
100pcs Цевка Чистење Жанила Произлегува за DIY Уметност Резерви Занает Проекти 6mmx30cm Божиќ Цевка Чистење Декорација, Сјајот Зелена

100pcs Цевка Чистење Жанила Произлегува за DIY Уметност Резерви Занает Проекти 6mmx30cm Божиќ Цевка Чистење Декорација,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

BENDABLE МАТЕРИЈАЛ Жанила матични е направен од жица и полиестер, bendable и флексибилни, за да може да биде свиткана, извртени, завиткан или завиткани да било форма.МЕКА ДИЗАЈН : 100 парчиња цевка чистење е околу 6 mm дијаметар, прибл. 300 мм во должина.Мазна обработка на двата краја, безбедно и хуманизирано дизајн.ФЛЕКСИБИЛНИ 2. Тоа мора да се примени под надзор на возрасно лице! 3. Производи содржи функционална остри поени, ве молиме да се наведнуваат двете страни да ги заштитат рацете од нула.

Спецификација

Избор на клиент