Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Security Defender У 9529 Понесе Редуктор Прстен во Собата, Месинг Позлатен, 3-Парче,(Пакување од 3)

Security Defender У 9529 Понесе Редуктор Прстен во Собата, Месинг Позлатен, 3-Парче,(Пакување од 3)

DEN 218.16
 

Достапно за нарачка
Залиха

Создаден редуктор поставени.Овозможува 1-1/2in.и 1-3/8in.заклучување цилиндри за да се вклопат во еден 2-1/8in дијаметар понесе.Дувачкиот позлатен челик.Вгнездување на дизајн.Опис на производот Овие понесе редуктор прстени се изработени од челик и дојде обложено со месинг.Тие им овозможуваат на 1-1/2 и 1-3/8 во.заклучување цилиндри за да се вклопат во еден 2-1/8 во.дијаметар понесе.Доаѓа со се што ви треба за брза и лесна инсталација.Од Производителот Овие понесе редуктор прстени се изработени од челик и дојде обложено со месинг.Тие им овозможуваат на 1-1/2 и 1-3/8 во.заклучување цилиндри за да се вклопат во еден 2-1/8 во.дијаметар понесе.Доаѓа со се што ви треба за брза и лесна инсталација.

Спецификација

Избор на клиент