Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Olympia Алатка Алуминиумска Цевка Клуч 01-618, 18 Инчи

Olympia Алатка Алуминиумска Цевка Клуч 01-618, 18 Инчи

DEN 926.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

МАЗНА ПРЕСВРТ : Нашата цевка клуч е закоравен & умерен пад фалсификувани легиран челик.Тоа е многу потребна алатка за вашето возило и други мали/големи поправки.Тоа што има прилагодливи вилици за лесен пристап до мали области.ПОПРАВКИ & ПОПРАВКИ : Нашиот производ карактеристики широка вилица големина за широк спектар на ореви и завртки fastenings.Тоа може да се користи за водовод, автомобилската поправки, возило за одржување и монтажа на мебел задачи.НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : Нашата издржливи и долготрајни алатки за да ви помогне со дом, garage & индустриски проекти.Со професионални одделение квалитет, лесно repair & поправат прашања со нашата алатка кабинет essentials.ВИСТИНСКИОТ ИНСТРУМЕНТ ЗА РАБОТА : Ние инженер опсег од гром секачи, стеги, chisels, виткање коли, чекани, клешти, пили, screwdrivers, лента мерки, комунални ножеви, vises, болт секачи, пили & клучеви.СУПЕРИОРЕН ИНСТРУМЕНТИ : Olympia Алатки обезбедува квалитет и иновативни рака и специјална алатки, алатка додатоци & отворено опрема за изградба, машини, механички одржување & дома поправка.Од Производителот Olympia Алатки Меѓународни инженери, развива, пазари, и да се дистрибуира со висок квалитет рака tools по прифатлива цена.Olympia алуминиумска цевка клучеви со појачани и точно се откажат фалсификувани вилици се индустриски квалитет.

Спецификација

Избор на клиент