Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HIC Харолд Увоз Ко. HIC Совет Чај Цедилка, 18/8 Нерѓосувачки Челик, Еден

HIC Харолд Увоз Ко. HIC Совет Чај Цедилка, 18/8 Нерѓосувачки Челик, Еден

DEN 222.48
 

Достапно за нарачка
Залиха

HIC парична Казна Мрежа Цедилка за вовлекува, одвод, се протегаат и просејување храна и состојки пред готвење и печење.Седи безбедно на садови и тави, мешање чинии и други подготовка на храна контејнери за да се задржи и рацете слободни за други задачи, како и мерење и фрлаат.Aerate состојки и да ги отстрани грутки за полесни, fluffier печива, или smoother супи, сосови, пасти и purees.Фината мрежа отстранува помали делови и овозможува течности за да се исцеди.Виси за лесен и компактен складирање; машина за миење садови безбедно.Mesh цедилка; повеќекратна употреба, вклучувајќи протегаат за лабава лист чај и издавање шеќер во прав.Направени од издржлив и атрактивни 18/8 нерѓосувачки челик.Практично двојно се справи со тоа обезбедува сигурна потпора и овозможува креативен, виси складирање решенија. 2-1/2-Инчен дијаметар.Дел од Essentials линија со HIC - Квалитет, Функција и Вредноста; дел од приходите поддржува C-КАПА, подготовка на недоволно средношколци за колеџ, како и кариери во ресторан и туристичката индустрија.Боја : Сребро Совет Чај Цедилка.

Спецификација

Избор на клиент