Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Забрана - Прекинувач - Железо Коњ

Забрана - Прекинувач - Железо Коњ

DEN 4363.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Совет : Фенолни.Ferrule : Фенолни совет и ferrule комбинација.Вратило : 29in ААА одделение Канадски хард рок јавор.Заедничката : не ' Рѓосувачки челик.Pin : 5/16 18. Совет : Фенолни Ferrule : Фенолни совет и ferrule комбинација Окно : 29 ААА одделение Канадски хард рок јавор Заеднички : Нерѓосувачки челик Pin : 5/16 18 Прстени : Никој Јака : Нерѓосувачки Челик Надлактицата : Кафеаво обоени јавор со дизајни, брендирани со рака користејќи blowtorch Заврши : Црна наредени дисага кожа заврши Ракав : Никој заврши протега на задник Плоча : Нерѓосувачки челик со гравирани Забрана на логото Браник : Црна гума.

Спецификација

Избор на клиент