Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Отворено Сончевата Светлина 1/4/8 LED Соларна Скалило Светлината Водоотпорен Надворешна Ограда Светлина Градина Светлина Премин Двор Тераса Чекор Сончевата Светлин?

Отворено Сончевата Светлина 1/4/8 LED Соларна Скалило Светлината Водоотпорен Надворешна Ограда Светлина Градина Светлина

DEN 1660.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Моќна соларна LED сензор за движење светлина е надграден за да обезбеди осветленост за голема површина.На повеќе сончева светлина е обвинет, не може да ја осветлат. 1. Моќност : 0.12 watts. 2. Светла боја : топло бела/бела/RGB. 3. Светлина од светлината : 3 lumens. 4. Време на полнење : 4-6 часа.

Спецификација

Избор на клиент