Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Белег Романтична Роденден Картичка (Gold и Зелен Лист)

Белег Романтична Роденден Картичка (Gold и Зелен Лист)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сакате вашиот маж или дечко многу среќен роденден со картичка, што им овозможува на него да се знае колку тој е сакан.Маска карактеристики метален златни лисја и букви што се вели : "Со што покрај мене . .Кога имаш некој покрај вас—некој јак, сигурен, поддршка и давање—во тешки времиња се полесно, лесно пати се послатка, и слатка пати направи да се чувствувате како на повеќето сакаше лице во целиот свет.".Внатре гласи : "тоа е како тоа се чувствува имаат сте покрај мене.Тоа е како се чувствува да сакаат и да бидат сакани од страна на некој како прекрасен како и вие.Среќен Роденден.".Со убав дизајн и допирање расположение, оваа картичка е совршен начин за сопруг, сопруга, дечко или девојка да го прослават своето значајно други.Роденден картичка мерки 4.5" x 8.3" и доаѓа со координирање на плик.Печатени на висок квалитет на хартија акции, Белег е еко-пријателски поздрав картички се направени со хартија од добро-управувана шуми.Одликувајќи се со убав дизајн и слатко-како-да-биде расположение, оваа картичка е совршен начин да ја искажете вашата љубов кон вашиот маж или дечко.Парови совршено со Белег е хартија за завиткување и подарок кеси за убава роденден картичка и подарок спарување.Белег бренд е широко признати како најдобро за поздрав карти, подарок заврши, и повеќе.За повеќе од 100 години, Белег е помагање на своите клиенти направи секојдневни моменти и повеќе убави и прослави повеќе радосни.

Спецификација

Избор на клиент