Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ZITIANY Шминка Четки Поставите попрофесионално, Шминка Алатка Подарок за Дамите, Мултифункционален Мини Руменило за Женски (C)

ZITIANY Шминка Четки Поставите попрофесионално, Шминка Алатка Подарок за Дамите, Мултифункционален Мини Руменило за Женски

DEN 0.24
 

Достапно за нарачка
Залиха

[четири во еден козметички четка поставите] овој четири во еден козметички четка помага да се создаде убава шминка.Сите козметички четки се инсталирани во една четка кофа; 1 четки, 1 сенката за очи четки, 1 мала сенката за очи четки, 1 high обоена четки, вкупно 4 парчиња. [преносни] лесно и чисто да се носат.Сликарството во собата, течни, во прав или крем идеална козметички четка за полнење, што лесна природни шминка апликација. [материјал] нашите козметички четка во собата е направен од висок квалитет на синтетички влакна, кој е безбеден и сигурен, се чувствува мека, и може да се задржи во прав парична казна.Рачката е изработена од ABS материјал, кој е издржлив и ги исполнува вашите потреби. [моден дизајн] таписерии и модерен дизајн ви обезбедува со убава шминка.Погоден за професионални или семејна употреба.Совршен професионални око шминка четка за патување. [ГАРАНЦИЈА] Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил во секое време.Ние сме посветени на креирање на квалитетни производи и услуги за вас.Карактеристики : Материјал : синтетички влакна, ABSProducts вклучуваат : 1x4 во 1 козметички четка (4 групи).

Спецификација

Избор на клиент