Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MECCANIXITY Коса Четка за Чистење Алатки Мини Чешел Смена за Чистење Наежвам Четка за Домашна Употреба, Црна

MECCANIXITY Коса Четка за Чистење Алатки Мини Чешел Смена за Чистење Наежвам Четка за Домашна Употреба, Црна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Овие мали четки се одлични за отстранување на нечистотија, прав, и извртени косата во вашата коса четка.Тие можат да одат преку стандардна големина четка и да ги добиете сите на извртени косата надвор.Коса, четки за чистење алатката ние нудиме тука се во големина на : Вкупна Големина : 170mm x 45mm x 18mm / 6.69 x 1.77 x 0.71 инчен (L*W*H); Наежвам Должина : 50mm x 10мм x 23mm / 1.97 x 0.39 x 0.91 инчен (L*W*H); Во пакетот на : 1 x Црни Tools.Тие се изработени од пластика и најлон влакната се цврсти доволно за добивање на прашина надвор од вашата четка.Лесен за употреба.Кожата на секоја коса од тоа дали нејзините влажни четка или наежвам четка.Четки може да се користи за чистење на косата-исполнет чешел при миење на вашата коса.Тие се одлични за патување големина четка.Што е Ова?Овие мали четки се одлични за отстранување на нечистотија, прав, и извртени косата во вашата коса четка.Тие можат да одат преку стандардна големина четка и да ги добиете сите на извртени косата надвор.Што ќе добијам?Коса, четки за чистење алатката ние нудиме тука се во големина на : Вкупна Големина : 170mm x 45mm x 18mm / 6.69 x 1.77 x 0.71 инчен (L*W*H)Наежвам Должина : 50mm x 10мм x 23mm / 1.97 x 0.39 x 0.91 инчен (L*W*H)Во пакетот на : 1 x Црни Tools Are има некои предности на производот?Тие се изработени од пластика и најлон влакната се цврсти доволно за добивање на прашина надвор од вашата четка.Како да се користи?Лесен за употреба.Кожата на секоја коса од тоа дали нејзините влажни четка или наежвам четка.Она што треба да го забележи?Четки може да се користи за чистење на косата-исполнет чешел при миење на вашата коса.Тие се одлични за патување големина четка.

Спецификација

Избор на клиент