Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SIFDNRGNFN Универзална Прашливи Четка Флексибилни Анти-Статички Четка Мека Четка за бришење прашина бришење Прашина Алергија Алатка Колекции Вакуум Прилог

SIFDNRGNFN Универзална Прашливи Четка Флексибилни Анти-Статички Четка Мека Четка за бришење прашина бришење Прашина Алергија

DEN 878.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Прашината на Четка Додатоци : Вакуум додатоци се направени од високо-одделение, со мазна површина.Издржлив, лесен за чистење и инсталација (без дополнителни адаптер е потребно, се поврзете директно до вакуум).Боја : Сива, црна, транспарентен Материјал : ABS.големина : Совет должина : 32cm,Адаптер должина : 12cm, со дијаметар : 3cm).Интерфејс за Надворешен Дијаметар : прибл. 31mm/1.22 во.Совршен за добивање во тешко да се постигне места, како што се венецијански ролетни и slatted мебел.ШИРОК USAGES : За Чистење и бришење прашина бришење Прашина Маси,Контра Блузи, Воздухот и Греење Отвори, Мини и Вертикална Венецијански Ролетни, Идеален за Тапацир, Drapes, парична Казна Мебел, Подни,Миленичиња Коса, Фиока,Тепих, Додавање на Екстра Сјај на Вашиот Дом.Се користи за : 32-милиметри конвертор adapter Package Содржина : 1 X Мека Прашина Brush1 X Правосмукалка 32-милиметри Конвертор Adapter Please забелешка : овој дел не е вистински компатибилен резервен дел и производителите' имиња и дел броеви се користат за референтни цели.Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ова е многу убав сет на продавница vac прилозите кои додава за функционирање на помали продавница вакуум.Одлична за употреба во чистење на вашиот автомобили ,чамци ,дупки ,мачка коса ,агол, вратата рамки, слики, итн.

Спецификација

Избор на клиент