Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Анти-Ги Туш Дупка за Чистење со Четка, 10 Парчиња Туш Главата, Четка за Чистење, Тоалет Cleaning Tool, за Тапа, Мали млазници, Цевчиња, Carburetor Дуктус Чистење Убава Пргав и Проф

Анти-Ги Туш Дупка за Чистење со Четка, 10 Парчиња Туш Главата, Четка за Чистење, Тоалет Cleaning Tool, за Тапа, Мали млазници,

DEN 239.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

големина : 0.8 * 6cm.боја : бела.Име : туш дупка за чистење со четка.материјал : полипропилен, најлон, од не ' рѓосувачки челик.Анти-ги туш дупка за чистење со четка, 10 парчиња туш главата, четка за чистење, тоалет cleaning tool, за тапа, мали млазници, цевчиња, carburetor дуктус чистење убава Пргав и Професионални.материјали : најлон четка за коса, без оштетување на површината, мала четка главата, да може ефективно да се исчисти туш главата.Спирала Четка за Коса : чистење со четка може да се користи за ефикасно чистење така што може да се чистат дупки на вашиот туш главата за брз сјај.Против пролизгување рачка : конкавна конвексни шема дизајн, лесен за употреба.Мулти-функција четка : чистење со четка не е само туш почиста, но исто така и за чистење алатка за чистење на мобилен телефон податоци пристаништа, harmans, мали млазници, цевчиња, тастатури, машини за шиење, carburetor канал за чистење итн.Мулти-функција четка : чистење со четка не е само туш главата, почисто, но, исто така, може да се користи како чистење алатка за чистење на мобилен телефон податоци порта, тапа, мали млазници, итн.

Спецификација

Избор на клиент