Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
uxcell A15071500ux0843 36cm Долго 5cm Кол Наежвам Тест Цевка Шише Чистење со Четка за Чистење 5pcs (Пакување од 5)

uxcell A15071500ux0843 36cm Долго 5cm Кол Наежвам Тест Цевка Шише Чистење со Четка за Чистење 5pcs (Пакување од 5)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пакет Содржина : 5 x Четка за Чистење; Име на Производ : Чистење Brush.Net Тежина : 119g; Материјали : Челик, Најлон.Вкупна Големина : 36 5cm x/ 14" x 2" (L*D); Жица Дел Големина : 200 x 3.4 mm/ 8" х 0.13" (L*D).Боја : Беж, Сребрен Тон.Големина на четката : 15 5cm x / 6" x 2" (L*D).

Спецификација

Избор на клиент