Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2-во-1 Шише Четка со Слама за Чистење со Четка, Долго се Справи со Шише за Вода Чистењето Четка, Изграден за Чистење Спорт Шишиња, Бебе Шишиња, Шишиња со Вода, Кафе Чаши

2-во-1 Шише Четка со Слама за Чистење со Четка, Долго се Справи со Шише за Вода Чистењето Четка, Изграден за Чистење Спорт

DEN 238.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

???? 2-ВО-1 ШИШЕ ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА : Шишенце со четка скриени, отстранлив слама четка за темелно, умен чистење на шишиња со вода, thermoses, и пијат tumblers. ????ДВОЈНА ФУНКЦИЈА ВЛАКНАТА : Долг Шише Четка Главата има два вида на влакната за нежно чистење и сериозни чистење.Мека црна влакната се доволно нежна да вино, чаши и кристално без гребење, додека нејзината сини влакна на врвот се поцврсти, даде тешко да се стигне до аглите и на дното на шишиња сериозен чистење. ????ФЛЕКСИБИЛНИ МИНИ-ЧЕТКА : флексибилен мини четка tackles цевчиња, spouts, и е тешко да се стигне до пукнатини.Пресврт N' Скриј слама четка гнезда скриени во внатрешноста на четка рачка кога не е во употреба. ????РАЗНОВРСНА : Ова шише чистење со четка е одлична за чистење на т лизга надвор од влажни раце.Сет вклучува Долго Шише Четка и Слама Четка.Долго Шише Четка е совршен за лесно да се постигне внатре во шишиња на различни форми и големини.Долго Слама Четка е одлична за добивање внатре спортски шише цевчиња.Слама Четка stow далеку во интегрирана складирање оддел во четка рачка.Четка главата има два вида на влакната за нежно чистење и сериозни чистење.Сина фирма влакната темелно чистење на дното на шишиња.Меки, удобни зафат нема да се лизга надвор од влажни раце.

Спецификација

Избор на клиент