Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Шик Лист Дланка Лист Бамбус Чаши за Еднократна употреба 7 Инчен Плоштад - Compostable Чаши за Супи, Салати, Житарици - Biodegradable за Свадби, Партии, BBQ (25 Pack)

Шик Лист Дланка Лист Бамбус Чаши за Еднократна употреба 7 Инчен Плоштад - Compostable Чаши за Супи, Салати, Житарици -

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Силна Тешки Чинии - најтешките и најубавите расположливиот чинии може да се купи.За разлика од хартија чинии, вие можете безбедно да се одржи супи, десерти, или други предмети без сад добивање на влажен или протекување.Овие се faux дрво стил compostable чаши на дел од трошоците на бамбус чинии или дрвени чинии.Одлично за забави, свадби, BBQ, luau, и tiki тематските страни.Дизајниран за да се користи како салата чаши и од страна на садот.Шик Лист чинии се biodegradable и compostable за нула јаглерод стапало.Микробранова безбедно.Чаши рачно изработени од страна на занаетчии користење на природно паднатите лисја се собраа, санирани, и рачно изработени во еко пријателски чаши.Шик Лист за еднократна употреба чинии се направени само од премиум дланка остава безбедно да се одржи многу различни видови на храна.Партија чаши вредност пакет - Ние се стави заедно 25 на нашата 7 инчен плоштадот areca дланка чаши во една економска поставите совршен за било која страна.Гостите ќе сакаат овие и тие брзо ќе стане вашиот омилен се обратите за секоја партија.Ако не сте задоволни од било која причина, ние го добивме ви покриени.

Спецификација

Избор на клиент