Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
WeeMoose Премија на 304 Нерѓосувачки Челик Бебе Чаши со Отстранлив Силикони Школка | Сет од 4 Чаши | Дете Храна Чинии Снек Сад

WeeMoose Премија на 304 Нерѓосувачки Челик Бебе Чаши со Отстранлив Силикони Школка | Сет од 4 Чаши | Дете Храна Чинии Снек

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Нерѓосувачки челик и метални чинии не микробранова безбедно.Нерѓосувачки челик и метални чинии не микробранова безбедно.Нерѓосувачки челик е долготрајна издржливост, нула-отпор и хигиенски лесен-за-чистење на површини се исто така одлични причини да ја користите во вашите семејни кујна и трпезарија!Тоа е полесно да се чисти (машина за миење Садови Безбедно!) и не е нула или бојата како и пластични садови, и се лесни и нема да се загрози или да се пробие како и керамички садови.Wee Moose ПРЕМИЈА на 304 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БЕБЕ ЧАШИ Изработени од премиум храна-одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, овие бебе хранење чинии се отпорен на гребење и полесно да се чисти и да дезинфенкцирам од пластични чаши.Секој сет содржи 1 – Жолта боја, 1 – Црвена, 1 - Зелена, и 1 – Сина Силикони школка.СЕТ ОД 4 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЧАШИ И СИЛИКОНСКИ ШКОЛКИ – Секоја кутија содржи сет од 4 нерѓосувачки челик младата чаши и силиконски ќелии.Мек на допир силикони школка insulates малку раце од топла храна, го намалува тон/clanging бучава од поставување на метални чинии на тврди површини, и го спречува сад од лизгање исклучување на табелата!Силиконска обвивка лесно се отстранува за чистење, машина за миење Садови Безбедно!. 304 Нерѓосувачки челик е долготрајна издржливост, нула-отпор и хигиенски лесно да се чисти површини се исто така одлични причини да го користите во вашиот дом.

Спецификација

Избор на клиент