Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Црна Патка Бренд 1/4 Плетенка Памучна Облека Линија со Кука! 50 Нозе - Совршени за во затворен простор, на Отворено, или Висока Влажност

Црна Патка Бренд 1/4 Плетенка Памучна Облека Линија со Кука! 50 Нозе - Совршени за во затворен простор, на Отворено, или

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Вклучува 1 памучна облека линија со кука!.Висок квалитет плетенка памук јаже!. 50ft Должина.Силна трајни кука.Совршен за во затворен простор, на отворено, или висока влажност!.Овие памучна облека линии се совршени за било отворен или затворен облека виси!Дури и во висока влажност на линија ќе остане сува и здив да се задржи вашата облека од добивање остарел.Многу силна плетенка памук, со многу издржлива пластика кука.

Спецификација

Избор на клиент