Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Преносни Патување Еластична Clothesline Прилагодливи Clothesline со 22 Парчиња штипки за алишта Стигнале Облека Линија Јаже за Туристички Кампување Перење Отворен и Затворен

Преносни Патување Еластична Clothesline Прилагодливи Clothesline со 22 Парчиња штипки за алишта Стигнале Облека Линија

DEN 198.96
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пакет содржина : пакет, кој ќе примите вклучува 1 парче на преносни патување еластична clothesline, во сина боја, и поврзан со 22 парчиња на штипки за алишта, доволна количина за да ги задоволат вашите секојдневниот живот, примена и замена потреби.Повеќенаменски апликации : ова стигнале облека линија јаже може да се примени за да се исуши вашите чорапи, undergarments, блузи, костим за капење, панталони, градник, крпа, кратко, шамија и други облека, и погоден за патување, кампување, отворено или затворено барање.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки во големина.Удобен дизајн : ова прилагодливи патување clothesline е дизајниран со црна клипови кои можат да се ограничи на штипки за алишта од лизгање, и нема потреба да се грижите дека облеката зачестеноста до заедно поради губење или ветер и подобрување на сушење ефект, покрај црна клипови се прилагодливи.Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме чувајте го подалеку од дофат на деца.Каде да се применуваат : Овој пренослив патување clothesline со еластична може да се протегала до 12 метри, а таа е погодна да се закачи на еден хотел, бања, двор, перење, брод, балкон или дури и прикачени на дрвјата, така што луѓето можат да имаат сушење простор секогаш кога тие се потребни.Здрав и квалитетен материјал : оваа евиденција на blue преносни еластична clothesline е направен од мулти-влакно еластична гума бенд, дека има добра истрајност и издржливост, здрав и здрав, не е лесно да ги кородираат, или не, може да се примени за долго време.

Спецификација

Избор на клиент