Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Alwonder 60pcs/Пакет Овална Пена Риболов Лебди, Сурфање Риболов Екипаж Плови Pompano Екипаж Дното Екипаж Живеат Мамка Екипаж Риба Пронаоѓач Екипаж Штрајк Индикатори Летаат ?

Alwonder 60pcs/Пакет Овална Пена Риболов Лебди, Сурфање Риболов Екипаж Плови Pompano Екипаж Дното Екипаж Живеат Мамка Екипаж

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 【Пакет се Вклучени】 60 PCS/Пакет. 5 Бои- (Зелена, Црвена, Жолта, Chartreuse, Црвено – жолта), 3 Големини- (0.27" * 0.5", 0.37" * 0.65", 0.45" * 0.78") Можете Да Изберете. 【Премиум Ева Пена Материјал】 Alwonder овална риболов лебди се направи на ева пена, издржлив и лесен.Не е лесно да се апсорбираат вода, имаат одлични летачки перформанси. 【Имајте Убав Штрајк Зона】 Тоа може да се задржи вашата мамка во ница штрајк зона сакате.Само користење на риболов линија преку дупка во центарот на лебдат.Згора на тоа, тоа може да се направи вашите мамка плови малку, па како да се избегне морски животни како што се shrimps и ракови дното на водата од јадење мамка по грешка. 【Голема Штрајк Индикатор】 боја на Alwonder куршум риболов лебди се повеќе светли бои, да им се покаже на локацијата на риболов места и испорака риболов услови повеќе од јасно. 【Одлична за Правење на Различни Апаратури】 Одлична за правење на многу видови на апаратури вклучувајќи пастрмка апаратури, сом апаратури, бас апаратури, перде апаратури, pompano апаратури.

Спецификација

Избор на клиент