Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Yonihawk Риболов Pompano Лебди, 50/120 Овална Пена Нема Затка Мини Риболов Плови за Одлуки Pompano Екипаж Saltwater,Риболов Екипаж Одлуки за Полнење за Пастрмка Сом Перде

Yonihawk Риболов Pompano Лебди, 50/120 Овална Пена Нема Затка Мини Риболов Плови за Одлуки Pompano Екипаж Saltwater,Риболов

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ова е добар fising опрема.Тоа може да биде еден океан плови или тоа може да биде пастрмка плови,сом плови,pompano плови.Пена лебди се достапни во различни модели.Мали лебди Гигант лебди и Средни лебди.Достапна во шест бои.Направени од EPS пена материјал и флуоресцентна боја, овие пена лебди се ултра лесен и силна; Нејзината мазна површина, може да го намали триењето во вода.Обезбедување на вас со голем број на светли бои на риболов лебди, очигледно и око-фаќање, да може ефективно да го привлече вниманието на риба, и да ги мамка во штрајк област како што се бара, помагајќи ти да фати повеќе риба.Овие морски риболов опрема додатоци може да биде лесно да се инсталира и да се расклопуваат, која е многу добра за вашиот риболов справи со постави.

Спецификација

Избор на клиент