Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ZZABC WXCHDQ Брза Безжична Автомобил Полнач Сензор Авто Менгеме Мобилен Телефон Заградата Универзална Климатизација Порта Вшмукување Чаша Заградата

ZZABC WXCHDQ Брза Безжична Автомобил Полнач Сензор Авто Менгеме Мобилен Телефон Заградата Универзална Климатизација Порта

DEN 2308.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Повеќе механички копчиња, корисниците може да работи на двете страни да се отстрани телефонот. 【Една рака Операција】 Целосно автоматизиран безжична автомобил полнач со изгради-во напредни инфрацрвен сензор.На два клипови автоматски ќе се отвори и контрола на вашиот телефон кога ќе го ставите телефонот во близина на носителот.Лесен за употреба и безбедно возење. 【2 во 1 функција】Комбинира wireless полнач за телефон и носителот во една единица.Безжични полнење подлога нудат брзо полнење додека возите.Те спаси од испреплетени лоцирање канапи или кабли, процесот кабел во и надвор од уредот. 【Две инсталација опции】Воздухот се пропустливи планината и вшмукување планината инсталација, вработува телескопски рака за да се овозможи поблиска уред гледање може да се прилагоди на носителот овозможат да го држите телефонот во совршен агол на гледање додека возите.Услови за запишување на брзо полнење : qc2.0 / qc3.0 возило ќе се користи за полнење.Тип : Безжичните charger Interface : тип-CCharging струја : 1200 MAInput : 5 V / 2a, 9 V / 2a, 12 V / 2 AOutput : 5 V / 1.5 А, 9 V / 1.2 A, 12 V / 1.25 APower : 7.5 W, 10 W, 15 WChargering Ефикасност : 70%Работна Температура : -20~45℃Целосно автоматско на-табла безжично полнење.Моторни опрема диск.Пакет се вклучени : 1 x Безжична Charger Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3мм се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.

Спецификација

Избор на клиент