Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Галакси z 3 пати Тенок случај+15w Безжични Полнење автомобил Носителот

Галакси z 3 пати Тенок случај+15w Безжични Полнење автомобил Носителот

DEN 1850.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

CENMASO 3 пати случај за Samsung галакси z пати 3 (2021).Нема потреба да се отстрани школка, искуство лесна полнење на CENMASO S2 автомобил држачот.Автомобил заградата погоден за повеќе инсталација методи : воздух излезот/шофершајбната/инструмент-таблата.Без разлика дали тоа е град песна или солиден планински пат, своја цврста стабилност ќе биде вашиот најголем лојален партнер.Ве молиме погледнете го упатството за да го користите овој производ.Стоки во пакет 1xgalaxy z 3 пати случај 1x15w безжични полнење автомобил држачот.

Спецификација

Избор на клиент