Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Brodit 853970 ProClip Центар Планината

Brodit 853970 ProClip Центар Планината

DEN 739.92
 

Достапно за нарачка
Залиха

Brodit 853970 Proclip Центар Планината за Iveco Stralis.На Pro Clip е автомобил специфични и лесно да се инсталира.На prefect начин да се инсталира на држачот за вашите мобилни, телефонски, PDA итн.Безбеден и удобен, секогаш во рамките лесно да се достигне.Брзо се инсталира без користење на било какви посебни алатки или расклопување на табла.За да се спречи оштетување на внатрешноста на вашето возило.На Pro Clip е монтажа заградата за возилото е оптоварено.Врз Pro Clip можете да инсталирате e.г.дозвола за вашиот мобилен телефон или PDA или handsfree сет итн.Безбеден и удобен, секогаш во рамките лесно да се достигне.На Pro Clip е автомобил специфични и лесно да се инсталира.Инсталацијата е брза, нема специјални алатки или отстранување на табла е потребно и тоа нема да го оштети внатрешноста на возилото.Направени во црно ABS пластика.Доаѓа со детални инструкции.

Спецификација

Избор на клиент