Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Delaman Crucible Носителот, Crucible Носителот 6 Дупки 36mm Дупка со Дијаметар од Хром Позлатен Никел Жица Crucible Поддршка Образование Алатка Лабораторија Алатка

Delaman Crucible Носителот, Crucible Носителот 6 Дупки 36mm Дупка со Дијаметар од Хром Позлатен Никел Жица Crucible Поддршка

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Материјал】Оваа crucible држачот е изработен од хром-обложено никел жица, силна и обично не се деформирани на високи температури. 【Мулти-цел】На crucible носител е наменета да се користи како решетка при проектирање на метални или висока температура материјали. 【Образовна алатка】Crucible полици се корисни и удобен алатки за лабораториска или образовни употреба. 【Безбедност】На crucible носителот може да се обезбеди безбедност и намалување на ризик од горење. 【Дупка со Дијаметар】отворот на crucible решетката е 36mm / 1.42 во.Функција : 1. Изработен од хром-обложено никел жица, силна и обично не се деформирани на високи температури. 2. Корисен и лесен алатка за лабораториска или образовни употреба. 3. Обезбеди безбедност и намалување на ризик од горење. 4. На crucible носител е наменета да се користи како решетка при проектирање на метални или висока температура материјали. 5. Совршен и неопходна алатка во лабораторија кога потребите за греење.Спецификација : Предмет Тип : Crucible Носителот Материјал : Хром Позлатен Никел Жица Дупка : 6 Дупка со Дијаметар : 36mm / 1.42 во Пакет Листа : 1 x Crucible Држачот.

Спецификација

Избор на клиент