Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LXIAOBO-G 2 парчиња 1:1 Bevel Опрема 5 Modulus 20 Заби + 20T Внатрешна Дупка 25мм 90 степени Вози Commutation Јаглероден Челик Брзини (Дупка со Дијаметар : 25мм, Број на Заби : 20Teeth со 20Teeth)

LXIAOBO-G 2 парчиња 1:1 Bevel Опрема 5 Modulus 20 Заби + 20T Внатрешна Дупка 25мм 90 степени Вози Commutation Јаглероден

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пакетот вклучува : . 1pc Beval Опрема 5 M20 T. 1pc Beval Опрема 5 M20 T.Answer : ___________________________ Note : машински внатрешниот дупка и фиксна начин со себе. Спирален Cid 1:1. Пакетот вклучува : 1pc Beval Опрема 5 M20 T1pc Beval Опрема 5 M20 TNote : машински внатрешниот дупка и фиксна начин со yourself Helical Cid 1:1.

Спецификација

Избор на клиент