Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HXHN Cupcake towerCake Стојат Метал Бисер Cupcake Стојат Снабдувач за Печење Тесто Торта Десерт Алатки за Свадба Партија Декорација(Боја:Б,Димензии:40cm)

HXHN Cupcake towerCake Стојат Метал Бисер Cupcake Стојат Снабдувач за Печење Тесто Торта Десерт Алатки за Свадба Партија

DEN 2265.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Здрав Материјал : На ниво лента е не-токсични и еднократно.За разлика од другите кревка, wobbly стојат, нашите десерт застане е направен на задебелена акрилик материјал, постабилна и стабилна.ПРЕМИУМ ДИЗАЈН : може да се отстрани било на супериорен плочи и reassemble нив слободно.Секое тесто решетката се многу издржливи и отпорни.Разноврсна Мирување : Ова послужавник може да се одржи cupcakes, десерт, ужинка, diced овошје, колачи, чај сендвич.Тоа се направи вашата трпезариска маса почиста и чисти, и да се стави на повеќе работи на маса.СПЕЦИЈАЛЕН БОНУС : Заедно со акрил десерт екранот, ние сме, исто така, нуди специјален LED светло гарланд дека може да се создаде чувство на ансамбл.На акрилик екранот има извонреден раб финиш и гума точки на дното, кои се спречи лизгање.Цврста конструкција : Со користење на Акрилик Прачка со Завртки, наместо на Цевка за да се направи оваа cupcake застане исправен и стабилна.Вградени бакар орев во средината на секоја акрилик прачка, која може совршено да се заштити род од оштетување и по неколку пати " користење.Апликации Повод : Ако сакаш да се фрли една партија, мора да ги имате овие!Таа е погодна за сите partys, вклучени чај партија, роденден, бебе туш, семејството партија, свадба партија и graducation.Метал торта стојат Материјал : Metal Color : Злато/ Silver Size : S/ M/ L/ XLCake Алатки Тип : Stands Type : Торта Tools Material : Metal Feature : Еко-Friendly Obscene Слика : No Perfect за ставање мини cupcakes, крекери, јагоди, чоколади, прст сендвичи или други мали десерти на трибините кога имаат роденден или свадба партија.Се повлече прстен дизајн, исклучителен и уникатен, блескави текстура, со аристократски атмосфера, елегантен стил.

Спецификација

Избор на клиент