Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
KFidFran® Сина Пластична Рачка за Шиење Цвест Мевосек Алатка w Корица(® Blauer Kunststoffgriff Nähnahttrenner мит Abdeckung

KFidFran® Сина Пластична Рачка за Шиење Цвест Мевосек Алатка w Корица(® Blauer Kunststoffgriff Nähnahttrenner мит Abdeckung

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Име На Производ : Цвест Мевосек;Материјал : Пластични, Метални.Главната Боја : Сина;Мевосек Големина : 6.7 x 0.7 cm/ 2.6" x 0.027" (L*D).Капа Големина : 6.3 x 1cm/ 2.5" x 0.39" (L*D).Тежина : 5g(Gewicht : 5g.Име на производ : 1 x Цвест Мевосек(Produktname : 1 x Nahttrenner.KFid Fran Сина Пластична Рачка за Шиење Цвест Мевосек Алатка w Cover This е мала верзија, многу корисна за навлегува во сите оние мали места и undoing кроењето фино.Јасно пластична капа за станува продолжување справи.Оваа корисна алатка за шиење има електронски основа за постојан острина и функциите на топката да се заштити вашиот ткаенина.Опис на германски Blauer Kunststoffgriff Nähnahttrenner мит Abdeckung Produktname : Nahttrenner; Материјал : Kunststoff, Metall Hauptfarbe : Blau; Rippergröße : 6,7 x 0,7 cm/ 2,6" x 0,027" (L*D) Kappengröße : 6,3 х 1 cm / 2,5 "x 0,39' (L * D) Gewicht : 5g Produktname : 1 x Nahttrenner.

Спецификација

Избор на клиент