Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Феникс Graphix 1971 Плимут Duster Заврши Decals & Ленти За Полнење Не-340 - Мат Црна

Феникс Graphix 1971 Плимут Duster Заврши Decals & Ленти За Полнење Не-340 - Мат Црна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

2 Фендер 2 Врата 2 Квартал панел ленти. 2 Duster фендер имиња 2 "340" квартал панел decals. 1 Опашка панел мрачно 1 Duster (340) опашка панел dustcloud decal.Squeegee & Инструкции.Ова е една точна репродукција, MOPAR Автентични Реставрација Производ decal комплет за 1971 Плимут Duster.На овој корисник-целосен комплет опрема ти со се што е потребно да го вратите вашето возило во неговата оригинална изглед.Овој комплет е екран печатени да одговара на ОЕМ бои и е најточна decal полнење на располагање.Ова не е како другите колекции на .Тоа е точно, лиценциран и се прифатени како индустриски стандард за concourse реставрации.Феникс Graphix е горд за да и официјално ја објави својата презентација од 1971 Плимут Duster ЗАВРШИ Decal & Лента за Полнење Не-340. Оваа 1971 Плимут Duster мрачно комплет е произведен да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ мрачно/decal стандарди.Вашиот преживеаните мускулите автомобил заслужува најдоброто реставрација линија за полнење на пазарот.Нашите Plymouth-стил на лента и decal колекции ќе се врати во вашиот класичен Duster назад на фабричките спецификации. *Имајте на ум : 340 Оптоварување худ decal се продава одделно.

Спецификација

Избор на клиент