Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сакам Backpacking јас Срце Евра Овална Налепница Винил 3M Decal 3 во х 5 во

Сакам Backpacking јас Срце Евра Овална Налепница Винил 3M Decal 3 во х 5 во

DEN 167.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Совршен за backpacking љубовници!Направени од издржлив и угледни 3 M самолепливи винил 100% произведено во САД.Притисок чувствителни отстранлив лепило Супериорен видливост!.Водоотпорна Совршен за внатрешна и надворешна употреба.Стапови да било мазната површина за Чистење на површината пред примена на налепница.Големина : 3 x 5 инчи.Ако вие или некој што го знаете е фан и сака backpacking, оваа налепница ќе се направи уникатен подарок идеја!Налепница Материјал Информации : Нашата налепници се испечатени на 3 M Scotchlite Графички Филм кој дава графика светла остри видливост.Нашите налепница е durablility флексибилни изградба и на барање removability за најмногу четири години ги прави идеален за било која намена.Сите наши производи се направени во САД!.

Спецификација

Избор на клиент