Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MightySkins Кожата Компатибилен со Pelican 65 qt Кулер – Pheasant Пердуви | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стил

MightySkins Кожата Компатибилен со Pelican 65 qt Кулер – Pheasant Пердуви | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашите Силни Кожи винил decal лесно и со прецизност на вашиот опрема благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Силен Кожа МЕКА кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластични и тоа НЕ е некој тежок случај.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата. , и поддржани од страна на нашите задоволство !Детали за производот : НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ Винил decal налепница Мат Финиш Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки Стотици различни дизајни Pelican 65 qt Ладилникот не е вклучена.

Спецификација

Избор на клиент