Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Motionducks Основните Decoy Засилувач и Непредвидлива Систем

Motionducks Основните Decoy Засилувач и Непредвидлива Систем

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пакети во лесно и се поставува во секунди.Многу полесно да се постави од нормално непредвидлива string.Најдобри Decoy Движење постои.Природни и во јато во група..не е единствена датотека.Доаѓа со 1 Засилувач, 1 Справи со 100 метри на линија и 1 за пет нога bungee за непредвидлива систем.Ова е сосема нова decoy движење и тоа носи патки во затворите.Проверете Крајната Decoy Засилувач на .Поврзете овие spreaders заедно за да се направи неверојатна стада на пливање мамки.Со комбинирање на овие spreaders заедно создава Крајната Decoy Засилувач.Ние продаваме дека тука, и доаѓа со бесплатни врска бар.Проверете дали сакате поголем стадото на движење мамки.Оваа decoy засилувач систем создава стадото на 4 мамки.Тоа е полесно да се постави од типичен непредвидлива низа и изгледа и функционира многу подобро.Вашиот мамки пливаат во јато, наместо на една датотека и може да се комбинираат системи заедно за да се создаде уште поголем и повеќе природен изглед на стада.Проверете Крајната Decoy Засилувач со Движење Патки.Природно движење во вашиот decoy се шири е веројатно најважното нешто што треба да се донесе во патки кои се образовани и decoy срамежлива.Кога ќе ловат образовани и срамежлива патки нашите засилувач системи се единственото нешто што го користите.Мали стада на мамки и секој од мамки во ширењето се движи преку непредвидлива екипаж.Ние можеме да имаме decoy се шири се постави за помалку од 10 минути, а тоа е неверојатно ефикасен и доведување во претпазливи патки.

Спецификација

Избор на клиент