Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
WWFF Нордиските Дома Декорација Накит шпански Леано Железо Бикоборство Дневна Соба Креативна Декорација Модерна Едноставна Занаети 38 8.5 23cm (Боја : Големи)

WWFF Нордиските Дома Декорација Накит шпански Леано Железо Бикоборство Дневна Соба Креативна Декорација Модерна Едноставна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал : Железо.Моделирање : Bullfight.Производен метод : полу-прирачник и полу-механички.Големина на : Мал : 23 * 6 * 14cm, Големи : 38 * 8.5 * 23cm.Апликацијата сценарија : канцеларија, дневна соба, влезот, спална соба, студија, вила, хотелот.Материјал : Iron Modeling : Bullfight Production метод : полу-прирачник и полу-mechanical Size : Мал : 23 * 6 * 14cm, Големи : 38 * 8.5 * 23cm Application сценарија : канцеларија, дневна соба, влезот, спална соба, студија, вила, хотелот.

Спецификација

Избор на клиент