Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Lucare Мешајќи со Лажица Преносни Elk Кафе, Чај, Супа Шеќер Десерт Лажица за Партија Златна

Lucare Мешајќи со Лажица Преносни Elk Кафе, Чај, Супа Шеќер Десерт Лажица за Партија Златна

DEN 4.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Живи животни слики може да додадете парче на забава во животот, и овој лажица донесува симпатична elk дизајн, кој може да додадете божиќ атмосфера.Она што оваа божиќна вечера лажица може да ви понуди е дека тоа може ефикасно да се избегне гребење вашата уста за време на употреба, бидејќи таа има мазни рабови.Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик, тоа е здраво и издржливи.Постојат 2 бои за да изберете од, а должината е 14.1 см, ширина е 2.3 см.Тоа е совршен прибор за на маса за божиќ,сладолед лажица,лажици чај,супа, лажици,шеќер десерт лажица, итн.Спецификации : Усвојување на своите мазни рабови, оваа Божиќна вечера лажица да може ефективно да се избегне гребење на устата при користење, одржување сте безбедни при користење.Она што оваа Божиќна вечера лажица може да ви понуди е дека тоа може ефикасно да се избегне гребење вашата уста за време на употреба, бидејќи таа има мазни рабови.На оваа Божиќна вечера лажица која има мазни рабови можат ефикасно да се избегне гребење на устата при користење, одржување сте безбедни при користење.Карактеристики : Со една симпатична elk дизајн, оваа лажица додава Божиќ атмосфера, и на живи животни сликата може да додадете парче на забава во животот.Живи животни слики може да додадете парче на забава во животот, и овој лажица донесува симпатична elk дизајн, кој може да додадете Божиќ атмосфера.Тоа е совршено компатибилни со прибор за на маса Божиќ,сладолед лажица,лажици чај,супа, лажици,шеќер десерт лажица, итн.14.1 cm x 2.3 см/5.55" x 0.91" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Спецификација

Избор на клиент