Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Џет-Tech 40030 Механички Печат

Џет-Tech 40030 Механички Печат

DEN 2098.32
 

Достапно за нарачка
Залиха

Вистински ОЕМ замена дел.Џет-Tech гради dishwashers за службата за храна индустрија вклучувајќи undercounter, подвижни, врата тип и стакло подлошки.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : Италија.Џет-Tech 40030 Механички Печат.

Спецификација

Избор на клиент