Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Овлажнител 16L Кат-стои Овлажнител Врвот Пополни Тивко Времето Навлажнувачи со Универзална Тркала, Паметни Влажност Овлажнител и Безводни Автоматско Shut-Off Кул Магл?

Овлажнител 16L Кат-стои Овлажнител Врвот Пополни Тивко Времето Навлажнувачи со Универзална Тркала, Паметни Влажност Овлажнител

DEN 856.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.Овој голем капацитет 16 L овлажнител со humidistat работи 20-45db, обезбедување на целосна ноќ на сон, за вашето семејство, особено на вашите бебиња. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Логистика, обично ќе брод во 1-3, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Таму ќе биде многу производи за вашиот референца. Горенаведените податоци референца, прирачник за мерење може да биде погрешно, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.Име на производ : humidifier Water капацитет на резервоар : 16 liters Water недостиг заштита : support Humidification капацитет : 1500ml/h,2000ml/h Timing функција : support Smart постојана влажност : supportprompt : 1.

Спецификација

Избор на клиент