Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Виетнамската Војна НИ Мичел Шлем Покрие Војник Маскирна Реверзибилна Splinter Маскирна

Виетнамската Војна НИ Мичел Шлем Покрие Војник Маскирна Реверзибилна Splinter Маскирна

DEN 2193.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Репродукција виетнамската војна НИ војник Мичел шлем капак.Шлем е splinter реверзибилна дизајн.Добро направени и точна репродукција.Одговара за собирање, outdoor спортови, лов, обука, подарок и др.превозот според превозот правила.Шлем маска е направена од страна на памучна ткаенина, добра quality Reversible дизајн одговара за повеќе различни отворено спортски situation Weight околу 200 g Order : 1 x шлем капак.

Спецификација

Избор на клиент