Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сакам Куче Мајка Играта Картичка Случај за Nintendo Switch Кертриџ Носителот Сметководствена Складирање Кутија со 24 Држачот за Мемориска Картичка

Сакам Куче Мајка Играта Картичка Случај за Nintendo Switch Кертриџ Носителот Сметководствена Складирање Кутија со 24 Држачот

DEN 527.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пластичен материјал.Направени од издржлив црна тврда пластика, dustproof, и shockproof.Обезбеди сигурна, безбедна и ефикасна заштита за вашиот игра SD картичката, која може да се одржи до 24 игра SD картички.Лесен и пренослив, можете да ги зачувувате вашите игра картички во уредни и законски начин.Можете да уживате во игра кога ќе одите надвор и дома.Имаме различни слатки модели DIY, погодна за луѓе на различни вкусови, што ќе ви овозможи да се покаже вашата личност додека играте игри.

Спецификација

Избор на клиент