Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
X-DREE 9.6 mm Внатрешен Кол Бакарни Цевки, Цевки Вклучите клима уред Y Гранка 2 парчиња(9.6 mm diámetro внатрешни работи cobre tubo tubo acondicionador де aire Y rama 2 парчиња

X-DREE 9.6 mm Внатрешен Кол Бакарни Цевки, Цевки Вклучите клима уред Y Гранка 2 парчиња(9.6 mm diámetro внатрешни работи

DEN 262.32
 

Достапно за нарачка
Залиха

Име на производ : клима уред Y Гранка; Пакет Содржина : 2 парчиња x клима уред Y Гранка.Главната Боја : Бакар Тон; Материјал : Бакар.Тежина : 25g; Вкупната Големина : 35 x 36 x 11mm/1.4" x 1.42" x 0.43"(L*W*Макс.D).Дупка Внатрешна Кол. : 9.6 mm/0.38"(Diámetro interno del orificio : 9.6 mm / 0.38' '.Дупка Растојание : 25.4 mm/1"(Distancia del agujero : 25.4 mm / 1'. 9.6 mm Внатрешен Кол Бакарни Цевки, Цевки Вклучите клима уред Y Гранка 2pcs Made на бакар материјал,Y гранка на 3 начини,deburred бакар цевки без масло.Се применува : клима уред за ладење, водоводни системи и хардвер, топла и ладна вода за пиење, воздух може да бојлер, инженеринг машини, опрема за ладење, итн.Опис на Spanish9.6mm diámetro внатрешни работи cobre tubo tubo acondicionador де aire Y rama 2pcs Nombre del producto : Aire acondicionado Y Rama; Contenido del paquete : 2 piezas x Aire acondicionado Y Rama Color директорот : tono де cobre; Материјал : cobre Peso : 25 g; Tamaño вкупно : 35 x 36 x 11 mm / 1.4' 'x 1.42' 'x 0.43' '(L * W * Макс.Г) Diámetro interno del orificio : 9.6 mm / 0.38' 'Distancia del agujero : 25.4 mm / 1'.

Спецификација

Избор на клиент