Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Фарадеј Торба за Повикување Фоб, Wisdompro WP4694 RFID Копче Фоб Заштитник RF Автомобил Сигнал Блокирање, Анти-Кражба Торбичка, Анти-Хакирање Случај Блокатор - Црна

Фарадеј Торба за Повикување Фоб, Wisdompro WP4694 RFID Копче Фоб Заштитник RF Автомобил Сигнал Блокирање, Анти-Кражба Торбичка,

DEN 311.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Специјално дизајнирани и stitched да го блокира RFID сигнали во опсег од 10 MHz - 3 GHz.Удобен и преносливо - внатрешен сребро слој блокови сигнали, надворешниот нормално крпа слој може да се користи како нормален случај - современ и модерен дизајн.Блок Автомобил-копче за ФОБ Сигнал - да ја Задржите вашиот автомобил е систем за безбедност од добивање пробиени.Големина : 5.3" x 3.9" - се доволно Големи за да се одржи автомобил-копче за фоб, неколку метални копчиња, и кредитни картички, дебитни картички во исто време.Со мал метален прстен, тоа е удобен и лесен за да ја прикачите. 1 x Фарадеј Торба за Повикување ФОБ. 3.9 x 5.3 (10 x 13.5 cm).Доволно големи за да се Одржи автомобил копче фоб.Закачите на вашиот ранец, појас јамка или чанта.Заштитете го вашиот автомобил и скапоцености од крадење кога ќе ја оставам колата.Двојна Облога на Заштитен Материјал го Подобрува Сигнал Блокирање на Ефективноста.Чувајте вашиот автомобил безбедно со блокирање на сигнал од вашиот автомобил копче фоб.Ги штити вашите лични и финансиски податоци од страна на блокирање на RFID скенери RFID сигнали.Воопшто не се пробиени!Хакери работат напорно за да украдат овие работи - се заштитат себе си!Надворешниот оксфорд ткаенина слој е едноставен и модерен, со внатрешен сребро блокирање на layer - современ и модерен дизајн.Со мали метални d прстен, својот удобен и лесен за да го прикачите на вашиот појас циклуси, ранец или чанти.Wisdompro Мало Пакетот вклучува : . 1 x Фарадеј Торба за Повикување ФОБ.

Спецификација

Избор на клиент