Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Допрете Контролер Силикони Зафат Покритие за Мета/Oculus Потрагата 2, Колекции на Анти-Фрли се Справи со Заштитна Ракави, со Продолжен Леплива Лента & Ткаенина за Чисте

Допрете Контролер Силикони Зафат Покритие за Мета/Oculus Потрагата 2, Колекции на Анти-Фрли се Справи со Заштитна Ракави,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Допрете Контролер Силикони Зафат Покритие за Oculus Потрагата 2, овој пар опфаќа не само што се обезбедува заштита за контролори, но исто така да го реши проблемот на случајно се фрли надвор од контролори, додека да ужива во играта.Посебни отворање дизајн совршено се избегнува покривање на позицијата на сензорот, не влијае на позиционирање функција на сензор, обезбедувајќи најдобро искуство при користење на контролори во VR Игри.Постои, исто така, 1 пар на капи за далечинска контрола стап и 30 парчиња лепило лепак да се користи за да биде повеќе стабилен.【НЕ Грижете се Фрли Надвор од Контролори】Дали вие се грижите контролорот ќе се фрли надвор додека сте уживаат во игра, особено кога игра е да дојдат во клучен момент ?И, со овој контролори го опфаќа проблемот е РЕШЕН !Покривката се дизајнирани за да се спречи исфрли ситуација и им помага што продолжува да уживаат во играта. 【Oculus Потрагата 2 Контролер Заштитник на Голема прилагодливост 】 На зглоб на рака со најлон магија лента е прилагодлив за да ги собере различни големини на рацете. 【Oculus Потрагата 2 Зглоб на Рака Зафат Поклопецот на Совршен Натпревар】 Специјално дизајнирани за надградба на верзија за Oculus Потрагата 2 гарантира 100% појавување. 【Oculus Потрагата 2 Костец Маска Направена од Премиум Материјалот 】 На Oculus Потрагата 2 Зглоб на Рака Зафат Поклопецот е направен од високо-квалитет TPU силикони, невкусна, еколошки, не се лизга, трајни и удобно, кои може да се подобрат вашите игри забава.

Спецификација

Избор на клиент